بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

لباس کودک

همانطور که می دانیم انتخاب لباس کودک بسیار حائز اهمیت است. خانواده ها برای فرزندانشان هر هزینه ای می کنند و تهیه لباس برای آنها یکی از این موارد است. لباس های کودک به دلیل برخی نکات، اهمیت دارند و برای خرید آنها باید به این نکات توجه داشت. ممکن است والدین هنگام خرید لباس به خواسته های فرزندان خود توجه کنند، اما باید به عملکرد لباس نیز توجه ویژه ای داشته باشند. باید دقت داشت که هنگام خرید لباس کودک از معیار کیفیت استفاده کرد. در این مقاله می خواهیم در مورد انواع لباس کودک و خرید آنها مطالبی را بیان کنیم.

 

انواع لباس بچه گانه

اگر بخواهیم انواع لباس بچه گانه را نام ببریم، به موارد زیادی می توان اشاره کرد. از جمله این موارد بلوز، سرهمی، کلاه، جوراب، شلوار، پیشبند، پتو، شال و کوله هستند که در ادامه به هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

بلوز بچه گانه

بلوز بچه گانه به عنوان یکی از لباس های بچه گانه در کودکان اهمیت زیادی دارد چرا که مربوط به بالاتنه می شود. غالبا بچه ها بلوز خود را بسیار کثیف می کنند چرا که موقع غذاخوردن بخشی از آن را بر روی لباس خود می ریزند. بنابراین خرید بلوز با کیفیت زیاد، طوریکه در مقابل شست و شوی زیاد دوام بیاورد و بافت آن از بین نرود، باید مورد توجه قرار بگیرد.

سرهمی بچه گانه

سرهمی بچه گانه از جمله لباس های نوزادی است که در سنین پایین تر مخصوصاً ماه های اول تولد تا یک سالگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. سرهمی ها لباس های یک تکه ای هستند که از سر تا نوک پاهای کودکان را می پوشانند که هم به صورت آستین کوتاه و هم آستین بلند در بازار وجود دارند. در بسیاری مواقع سرهمی ها را در سایزهای مختلف خریداری کرده و در سنین متوالی از آنها استفاده می کنند.

کلاه بچه گانه

از جمله لباس های گرم که در فصل زمستان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: ژاکت، کاپشن، دستکش، کلاه، شال گردن و جوراب های زمستانی است. این لباس ها برای جلوگیری از ورود سرما به بدن مناسب هستند و از اینرو باید کلاه مناسب فرزندتان را طوری انتخاب کنید که هم سایز و هم جنس مناسبی داشته باشد. اگر بخواهید برای نوزادان زیر یک سال از کلاه بچه گانه استفاده کنید باید همیشه حتی در منزل نیز یک کلاه بر روی سر آنها قرار دهید تا مریض نشوند.

جوراب شلواری بچه گانه

می دانیم یکی از لباس هایی که کودکان مونث بسیار از آن استفاده می کنند و علاقه زیادی نیز به آن دارند، جوراب شلواری بچه گانه است. مطمئنا به دلیل اینکه این نوع لباس مستقیماً با پوست کودکان در ارتباط است، لازم است در مورد انتخاب جنس و سایز آن بیشترین دقت را داشته باشید. چرا که اگر سایز کوتاه و یا بلندتری برای آن انتخاب کنید باعث آزار فرزندتان خواهد شد.

جوراب بچه گانه

می دانیم که جوراب بچه گانه به عنوان یک لباس کودک هم در تابستان از عرق سوز شدن و زخم شدن پاهای کودکان جلوگیری می کند و هم در زمستان باعث گرم شدن پاهای آنان می شود. اما باید در انتخاب آن دقت بیشتری داشته باشید تا هم از لحاظ سایز و هم جنس آن دچار مشکل نشوید.

کفش بچه گانه

از آنجایی که بچه ها زود رشد می کنند، خیلی زود هم کفش آنها ممکن است پایشان را بزند و باعث زخم شدن آن گردد. بنابراین انتخاب یک کفش بچه گانه مناسب هم از جهت سایز و هم از جهت جنس و همچنین راحت، می تواند باعث آرامش کودکانتان گردد.

پیشبند بچه گانه

از جمله مواردی که برای نوزادان بسیار اهمیت دارد، پیشبند بچه گانه است. چرا که موقع خوردن و آشامیدن مقدار زیادی از غذا و نوشیدنی بر روی لباس های آنها ریخته می شود. استفاده از پیشبند از این عمل جلوگیری کرده و باعث می شود که خانواده ها به جای شست و شوی مکرر لباس بچه، پیشبند او را هر از چند گاهی بشویند.

حوله نوزادی

از آنجائیکه استفاده از حوله نامناسب برای نوزادان می تواند باعث بیماری در آنان شود، بنابراین در خرید حوله نوزادی باید بیشتر مراقب بود. حوله ها هرچه نرم تر باشند برای نوزادان و کودکان شما مناسب تر خواهند بود.

پتو نوزادی

پتو نوزادی در ابعاد و جنس های مختلفی در بازار وجود دارند. برخی از پتوها می توانند برای سال های متمادی مورد استفاده کودک شما قرار گیرند. بنابراین سعی کنید پتوهای تا حدودی بزرگتر را انتخاب کنید تا مجبور نباشید چند بار برای خرید پتو اقدام کنید.

لباس زیر بچه گانه

همانطور که می دانید یکی از حساس ترین لباس های کودک، لباس زیر آنها است. لباس زیر بچه گانه باید از جنس مرغوبی تولید شده باشد. همچنین سایز آنها نیز باید دقیقاً متناسب با فرزندتان باشد. بهتر است از جنس پنبه و یا کتان باشد تا برای پوست کودکان ضرری نداشته باشد.

کوله پشتی بچه گانه

در بحث خرید لباس کودک توجه به کوله نیز می تواند مهم باشد. از آنجائیکه بچه ها نسبت به این مورد حساسیت خاصی دارند باید در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید. کوله در انواع مختلفی وجود دارند و همچنین برای جنسیت های مختلف، فرق می کنند و بنابراین باید علاوه بر اینکه به جنس آن توجه می کنید، به اینکه برای فرزند پسر خود می خواهید کوله بچه گانه را خریداری کنید یا دختر، نیز توجه داشته باشید.

کلاه و شال بچه گانه

از دیگر لباس کودک که زیاد مورد استفاده کودکان قرار می گیرد، مخصوصا در فصول سرد سال، کلاه و شال بچه گانه است. جنس آنها اهمیت زیادی دارد و اینکه گردن کودک را آزار ندهد، بنابراین در انتخاب جنس آن باید دقت زیادی داشته باشید.

ست بیمارستانی نوزاد

در ابتدا فرزندتان در بیمارستان و بعد از زایمان، با پارچه هایی پوشیده می شوند. اما باید یک ست کامل از لباس های مورد نیاز او را به همراه داشته باشید. ست بیمارستانی در واقع شامل لباس ها و ملزومات مورد نیاز برای پوشش و نیازهای نوزاد در بیمارستان می باشد. برای تهیه ست بیمارستانی نوزاد می توانید از سیسمونی های مختلف اقدام کنید.

خرید اینترنتی لباس بچه گانه

برای خرید اینترنتی لباس بچه گانه باید به یکی از سایت های معتبر فروش لباس کودک مراجعه کرده و با استفاده از راهنمای سایز لباس بچه گانه و آگاهی از وزن، قد و سن کودک خود، لباس مناسب را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید. توجه داشته باشید که در خرید اینترنتی به تمام جزئیات لباس کودک خود توجه کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

خرید اینترنتی لباس کودک

همانطور که بیان کردیم در خرید اینترنتی لباس کودک باید به همه جزئیات توجه داشت از جمله سایز لباس، جنس و نوع مصرف آن. در برخی مواقع با در نظر نگرفتن بعضی موارد و نکات، دچار اشتباه شده و انتخاب نادرستی انجام می دهید که ممکن است باعث مشکل در فرزندانتان گردد.

خرید لباس بچه گانه

برای خرید لباس بچه گانه می توانید هم از طریق سایت های معتبر فروش لباس بچه گانه اقدام کنید و هم از طریق فروشگاه های مربوطه. سیسمونی های زیادی در سطح شهر وجود دارند که انواع لباس بچه گانه را عرضه می کنند و شما می توانید با انتخاب لباس مورد نظر خود نسبت به خرید آن اقدام کنید.

انواع لباس نوزادی

انواع لباس نوزادی را می توان بسیار متنوع شمرد، از بلوز و شلوار گرفته تا سرهمی و جوراب که هر یک از این لباس ها در جای خود می تواند بسیار با اهمیت باشد. اما از لحاظ جنس نیز انواع مختلفی از لباس بچه گانه وجود دارند که وظیفه ما به عنوان والدین، انتخاب بهترین جنس برای فرزندانمان است.

بهترین انتخاب برای لباس کودک

بهترین انتخاب برای لباس کودک بر اساس سن، قد و وزن کودک تعیین می شود. با انتخاب یک لباس با کیفیت و با جنس خوب، می توانید سلامت پوست فرزندتان را تأمین کنید. بنابراین همیشه به تمام جوانب یک لباس توجه داشته باشید.

راحتی کودک در لباس

راحتی کودک در لباسش در انتخاب صحیح و اصولی ما است. ما وظیفه داریم نسبت به لباس فرزندانمان اهمیت قائل شویم تا مشکلی برای آنان به وجود نیاید. لباس های بی کیفیت زیادی در بازار تولید می شوند که از قیمت پایینی برخوردار هستند و متاسفانه نمی توانند راحتی فرزندان ما را فراهم کنند.

ایمنی بچه

از دیگر نکاتی که هنگام خرید لباس بچه گانه باید به آن توجه شود، ایمنی بچه است. با انتخاب لباس مناسب، چه از لحاظ سایز و چه از لحاظ جنس، در واقع در جهت ایمنی بچه گام برداشته اید. گاهی اوقات با در نظر نگرفتن برخی نکات پیرامون لباس بچه ممکن است باعث آزار بچه و در نهایت از بین رفتن ایمنی او گردید.

سن فرزند شما

در انتخاب لباس متناسب با کودک تان، سن فرزند شما تأثیرگذار است. کودکان در سنین مختلف دارای وزن و قد متفاوتی هستند و همچنین جنس لباس نیز باید مورد توجه قرار گیرد. کودکان با سن کم و نوزادان تازه به دنیا آمده باید از لباس های نرم تر و با کیفیت بالا استفاده کنند.

سلیقه فرزند شما

در برخی مواقع باید اجازه دهید فرزندتان، خودش برای انتخاب لباسش تصمیم بگیرد. انتخاب لباس برای آنها ممکن است با سلیقه شان مطابقت نداشته باشد و همین امر باعث می شود تا دچار مشکل شوید.

عوامل موثر در قیمت لباس بچه گانه

از جمله عوامل موثر در قیمت لباس بچه گانه جنس آن است. اما نباید به خاطر قیمت، کیفیت لباس را نادیده بگیرید. سلامتی فرزندانتان از دیگر چیزها با اهمیت تر است و هزینه کردن برای آن ارزشش را دارد.

جنس لباس بچه

همانطور که قبلا بیان کردیم جنس لباس بچه می تواند در قیمت آن تأثیر بگذارد اما همیشه به یاد داشته باشید که لباس های با جنس خوب را بیشتر مد نظر خود قرار دهید تا به سلامتی فرزندانتان آسیبی وارد نشود.

طرح و دوخت لباس

یکی از چیزهایی که می تواند برای فرزندان شما جذابیت داشته باشد، طرح و دوخت لباس است. لباس های با طرح های کودکانه و جذاب می تواند نظر کودکان را به آن سمت متمایل کند و بنابراین در انتخاب لباس بچه گانه به این امر نیز توجه داشته باشید.

دوام و استحکام لباس بچه گانه

از دیگر عواملی که در انتخاب لباس بچه گانه باید مورد توجه شما قرار بگیرد، دوام و استحکام لباس بچه گانه است. البته هرچه دوام آن بیشتر باشد از قیمت بیشتری برخوردار است و بنابراین باید هزینه بیشتری داشته باشید.

خرید لباس بچه گانه باکیفیت به ‌صورت اینترنتی از فروشگاه دیجی بی بی

قبلا نیز بیان نمودیم که خرید لباس بچه گانه از سایت های معتبر می تواند انتخاب مناسبی برای خرید لباس برای شما باشد. یکی از این سایت ها، دیجی بی بی است که با خرید لباس بچه گانه باکیفیت به صورت اینترنتی از فروشگاه دیجی بی بی می توانید از انواع لباس های جدید و با کیفیت برای فرزندانتان آگاه شده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

در این مقاله در مورد انواع لباس کودک و نکات پیرامون آن مطالبی را بیان کردیم. اشاره کردیم که لباس های بچه گانه می تواند انواع مختلفی داشته باشد و در مورد هر یک از آنها مطالبی را عنوان نمودیم. همچنین در مورد اینکه برای خرید این نوع لباس ها از دو طریق (از فروشگاه های سیسمونی و لباس کودک و همچنین از طریق سایت های معتبر)، می توان اقدام کرد، مطالبی را بیان کردیم.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
دیجی بی بی را بهتر بشناسید

 مجموعه دیجی بیبی مفتخر است با بیش از ۱۵ سال تجربه در فروش لباس کودک و بیش از ۵ سال حضور در عرصه فروش آنلاین ، پوشاکی با بهترین کیفیت و از بهترین برند های روز دنیا برای شما عزیزان عرضه کند تنوعی شگفت انگیز از سرهمی و بلوز شلوار و اکسسوری ها و ملزومات کودک رو میتوانید به راحتی از طریق سایت و یا پیج اینستاگرام ما خریداری کنید.

نشانی
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت